Blog > Komentarze do wpisu

Zapalenie pęcherza w liczbachLiczba kotów do wyleczenia -- 1
Liczba ludzi potrzebna do podania tabletki -- 2
Liczba minut, która musi upłynąć zanim kot połknie tabletkę -- 3 (i rośnie)
Liczba łap do trzymania -- 4
Liczba tabletek do podania -- 10

Mufunia nie jest głupia. Rozważamy którego dnia skuma się, że łapiemy ją o 8 i 20 i podajemy paskudztwo i przestanie wracać do domu. Ilość dni pozostała do końca leczenia -- 8,5.

wtorek, 15 lipca 2014, siwa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Dora, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/07/16 12:33:58
Mój kotek Max jak miał podawane lekarstwo, to zaraz wymiotował, albo się ślinił, dopóki lekarstwo nie opuściło kociego pyska. Potem kruszylam lekarstwo w moździerzu i nakładalam do kuleczek z pasztetu. 3 kuleczki- jedna tabletka. Oczywiście kuleczek nie chciał jeść dobrowolnie, ale łatwiej się je wpycha do gardła i się nie ślinił. Teraz miał ropień na ogonie i miał mieć antybiotyk 2xdziennie, ale poprosiłam weterynarza o zastrzyki. Też się zastanawiałam, kiedy kot się zorientuje, że rano o 6 dostaje zastrzyk i nie przyjdzie. Ale przez tydzień ufnie przychodził i wybaczał brutalne traktowanie.
-
2014/08/02 00:51:59
Zapalenie pecherza, nie zazdroszcze, mielismy. No nie jednoczesnie, ja kiedys tam jak jeszcze nascie lat mialam, a kot moj Miniem zwany chyba ze dwa lata temu. Tez mielismy tabletki, ale u mnie nie ma ztym problemu, polyka grzecznie, ale tylko dopaszczowo podawane, bo w zarciu nic sie mu nic nie przemyci. Najgorzszy byl ten bol i sikanie po katach, a potem od nowa musialam ucyc zalatwiania sie do kuwety, ostatecznie zmiana zwirku pomogla.
-
Gość: Muchorzyca, *.dynamic.chello.pl
2014/11/04 22:23:13
A w czym podajesz jej te tabletke? W masle, w serku, czy bez niczego?
-
2014/12/09 18:23:36
muchorzyca - Przez jakis czas tutaj nie zagladalam. Mojemu Miniowi podaje tabletki bez niczego. Robie to w ten sposob, ze sadzam go na podlodze pomiedzy moimi stopami, piety mam zlaczone, odchylam jego glowe do tylu i otwieram mu pyszczek, wpuszczam tabletke tak aby trafila do gardla i zamykam mu pyszczek, gdy tabletka wpadnie gleboko to on ja polyka i juz. Lekarstwa w plynie rowniez podaje mu dopaszczowo, specjalna strzykawka.

Kotowie