Blog > Komentarze do wpisu

Zwinność i kocie ruchy

Kot Papryś. Cały on.
Kot, który umie tak się położyć na kanapie, żeby spaść z niej razem z wałkiem, który mając do wyboru dwa pudełka, na pewno wybierze to za małe, który wskakując na kuchenny taboret umie z niego spaść z drugiej strony, albo nie wcelować w parapet, dzisiaj pobił rekord.
Wstawałam od stołu, kot Papryś stał w drzwiach. Wstaję --> na pewno idę do kuchni, ergo --> dam jeść. Kot Papryś tak energicznie obrócił się w miejscu, że z całej siły przydzwonił łbem w stojącą przy drzwiach szafę. Jeszcze chwilę później wyglądał na lekko oszłomionego.
Jeść dostał.

niedziela, 24 listopada 2013, siwa

Polecane wpisy

  • Pomiar wykazał...

    ... że kot Papryś ma już 90 cm w wygięciu.

  • KOTY SĄ MĄDRE

    Okazało się, że kot Papryś nie dość, że rozpoznaje pikacz zamykający mój samochód i zawsze biegnie powitać mnie koło furtki, to jeszcze wie, że jak podjeżdżam s

  • Niezapominajki i stokrotki

    Kot Papryś to niepoprawny romantyk...

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/11/24 18:17:45
eee, może kotek ma zaburzenia równowagi. Błędnik mu szwankuje, albo co ? Może ma poważną chorobę neurologiczną coś jak SM. A ty się tak naśmiewasz.
Może zresztą nic nie ma, tylko roztargniony jest.
Trochę wyrozumiałości dla własnego Kota!
-
2013/11/24 18:31:09
Nie ma, nie ma.
Na zewnątrz, jak dookoła Czyhają Straszne Niebezpieczeństwa Na Przykład Drzewo, kot Papryś jest ogarnięty, zręczny i zdyscyplinowany.
W domu jak się wyluzuje, to trochę nie trafia;)
-
2013/11/26 09:26:06
Moja potrafi dźwięknąć łbem o ścianę tak, że echo idzie, gdy wychodzimy na rutynowy obchód korytarza połączony z mizianiem. Tak się cieszy, że nie widzi ściany. I nie ma to żadnego związku z ogólną sprawnością. Ostatecznie tylko 1 na 10 ataków drapieżnika kończy się sukcesem, więc nawet drapieżnik musi mieć miejsce i czas na popełnianie błędów w koordynacji ruchowej.
-
Gość: beemwe, *.16-4.cable.virginm.net
2013/12/05 22:47:00
To z powodu jego powalajacej urody, ta uroda go powala.
-
2014/01/20 18:14:33
Przydzwanianie w futryny/ściany opanowaliśmy do perfekcji. Uważać jednak trzeba, moja poprzednia kotka kiedyś rozbiegła się i dzwangnęła głową w scianę i myk, poszły kręgi. Kicia do końca swoich dni miała niewładne tylne łapcie. :(
Zapraszam do siebie, dodaję bloga do linków, bo ciekawy! :) jakrowniez.blogspot.com
-
2014/03/12 01:48:26
Biedny kotek.No ale dobrze ,że jeść dostał....

Kotowie